Skip Navigation LinksKIS - Podpora > KIS > Hosting KIS

Hosting KIS

V súčasnosti sa kladú vysoké nároky nielen na výpočtovú techniku, či správu počítačových sietí, ale aj na prepracované informačné systémy. Kto chce napredovať a byť lepší oproti konkurencii musí používať nové technológie a kráčať s dobou. Srdcom každého informačného systému je spoľahlivý a výkonný server. Spravovať takýto server by mali len odborníci ktorí dokážu zabezpečiť funkčnosť systému. Čím ďalej, tým je ťažšie zohnať takýchto špičkových IT odborníkov, ktorý predstavujú pre firmu nemalé finančné náklady.

Firma Kodas Žilina s.r.o. poskytuje vlastný ekonomický informačný systém, pod názvom KIS (Kodasovský informačný systém). KIS ponúka komplexné spracovanie ekonomických agend od účtovníctva, cez obchodný systém, spracovanie miezd, finančnú učtáreň až po detailne prepracované skladové hospodárstvo.

Zároveň firma Kodas ako jedna z prvých firiem na slovenskom trhu ponúka možnosť hostingu informačného systému.


Čo je hosting IS KIS?
Prevádzka informačného systému KIS na serveri firmy Kodas bez nutnosti nákupu vlastného servera. Hosťovanie sa uskutočňuje pod dohľadom odborníkov na HW, operačný systém, a ekonomický systém KIS. O prevádzku ekonomického systému sa starajú ľudia ktorí ho vytvorili, takže mu aj najviac rozumejú.


Ako funguje hosting IS?
Vaše dáta budú uložené v našom serverovom centre, so softvérom budete môcť pracovať rovnako akoby bol nainštalovaný u vás na PC. Zmena nastane v tom, že sa viac nebudete musieť starať o správu servera, či zálohovanie dát, klesnú vám náklady na energiu, nemusíte sa obávať, čo v prípade výpadku elektriny, žiadne starosti s nákupom a aktualizáciou licencií. Vy sa môžete viac sústrediť na svoje podnikanie a my sa budeme starať o váš softver a hardver. Jediné čo potrebujete je počítač, prístup na internet a prihlasovacie údaje.


Zákazník zabezpečuje správu a chod výpočtovej techniky, ktorá sa nachádza v jeho firme. Tieto zariadenia sú relatívne rýchlo a jednoducho nahraditeľné, ich výpadok sa týka jednotlivca. Zariadenia dôležité pre firmu ako celok sú prevádzkované v Kodase pod dohľadom špičkových odborníkov. Všetky servery sú zdvojené takže v prípade poruchy sú nahradené vo veľmi krátkom čase. Prostredníctvom hostingu je možné prevádzkovať aj fiškálne tlačiarne, hoci systém KIS pracuje na serveroch u nás, môžete jednoducho a pohodlne tlačiť pokladničné bločky na svojich fiškálnych tlačiarňach


Koľko Vás to bude stáť?
Pri hosťovaní informačného systému ide o mesačné splátky, tzn. vopred viete koľko zaplatíte. Nemusíte sa obávať vysokej investície na začiatku využívania softvéru, náklady sú rovnomerne rozložené do jednotlivých mesačných splátok. V cene mesačnej splátky je zahrnuté: prenájom, zálohovanie, klimatizácia, správa HW, energie. Spoluprácu je možné hocikedy ukončiť a neprídete tak o peniaze, ktoré by ste inak vynaložili na kúpu IS.

Pre viac informácií nielen o cene nás neváhajte kontaktovať. O Vaše potreby sa postará tím kvalifikovaných odborníkov, ktorí vyvíjajú nástroje a dodávajú zákazníkom také riešenia najnovších informačných technológií, ktoré zvyšujú produktivitu firmy, umožňujú predbehnúť konkurenciu a prinášajú väčší zisk.

Ing. Zuzana Jozefčiaková
Obchod a marketing
jozefciakova@kodas.sk
Tel: 041/5555 192